ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Представники люстраційной комісії в Одесі пікетували Суворовський суд міста

Біля Суворовського суду в Одесі активісти вимагають відсторонення від роботи судді-хабарника
Depo.
10 вересня 2015 17:01
ФОТО: depo.ua
Представники люстраційной комісії в Одесі пікетували Суворовський суд міста
Представники люстраційной комісії в Одесі пікетували Суворовський суд міста

Правозахисники ініціювали акцію, де продемонстрували відеозапис, на якому суддя Суворовського райсуду бере хабар розміром в 5000 доларів, після того, як дізналися про те, що спійманий на гарячому суддя не відсторонений і продовжує свою судову діяльність, пише Depo.Одеса з посиланням на "Первый городской".

В.о. голови Суворовського районного суду Одеської області Віталій Бузовський підтвердив, що затриманий на хабарі суддя Іван Шепітко, дійсно ні на один день відсторонений не був.

"Суд нічого вдіяти з цим не може. Рішення про відсторонення може прийняти тільки одна людина - генеральний прокурор. Тільки він може подати заяву про відсторонення судді від обов'язків" - заявив Бузовський.

Представник спілки юристів Одеської області, координатор Люстраційному комісії Олександр Рябець заявив, що мета акції - звернути увагу громадськості та ЗМІ на факт того, наскільки система сама себе захищає.

"Це нонсенс. Суддя, спійманий на хабарі не тільки не затриманий, а продовжує розглядати справи. Кожна людина, чию справу він розглядає, повинен боятися, тому що всі знають про цього суддю-хабарника, - заявив Рябець.

Також він додав, що це не перша акція і що Люстраційний комітет продовжить працювати в даному напрямку. Найближчим часом комітет відвідає вищу кваліфікаційну комісію суддів з подібною акцією.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.