Правоохоронці викрили банду серійних крадіїв, які діяли на території чотирьох областей

Оперативниками Управління захисту економіки в Одеській області припинили діяльність злочинної групи, яка системно розкрадала товарно-матеріальні цінності протягом тривалого часу

 

Правоохоронці викрили банду серійних кра…

Співробітники Управління захисту економіки в Одеській області задокументовали злочинну діяльність організованої злочинної групи, що здійснювала системне розкрадання товарно-матеріальних цінностей протягом тривалого часу у комерційних підприємствах, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу відомства.

Правоохоронці встановили, що водії вантажних автомобілів з автоцистернами, яким було ввірено перевезення опломбованих цистерн до пунктів призначення, умисно відхилялися від маршруту, заїжджали на закриті території, розташовані в Одесі та Умані де, уникаючи пошкодження пломб, розкрадали частини вантажу.

Вчора, 16 сепрня, співробітники УЗЕ в Одеській області спільно з слідчими СУ ГУНП в Одеській області під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області було провели низку обшуків у складських приміщеннях та домоволодіннях злочинного угрупування, які знаходились на територіях різних областей (Одеської, Запорізької, Херсонської та Черкаської).

Правоохоронці навели приклад злочинної діяльності крадіїв. За одною з адрес в Одесі виявили закриту територію, на якій розташовувався "TIR-паркінг", частину площі якої орендує "налівщік" олії. Він налагодив на цій території умови для заїзду автоцистерн, з яких за його безпосередній участі таємно викрадався вантаж тропічних олій та їхніх продуктів. Під час обшуку на вказаній території виявили дві вантажівки з автоцистернами, з яких здійснювався незаконний злив олії.

Також, за одною з адрес на автодорозі "Київ-Одеса" оперативники УЗЕ затримали вантажівку з автоцистерною, з якої попередньо незаконно злили олії в Одесі.

Працівники УЗЕ встановили, що викрадену олію злочинці збували не чистою, а для збільшення об’ємів продаж, домішували до неї невідому рідину, та вказану "розбавлену" олію збували на незареєстровані харчові підприємства, на яких виготовлялися кондитерські вироби.

Правоохоронці вилучили інструменти та знаряддя злочинної діяльності, а саме: чорнові записи крадіїв, незаконно злиту олію загальним об’ємом 1000 літрів на загальну суму понад 28 тисяч гривень, а також грошові кошти в сумі близько 10 тисяч доларів США, 230 Євро та понад 200 тисяч гривень. Встановлено, що вказані кошти були здобуті злочинним шляхом. 
В цілому, за період злочинної діяльності злочинного угруповання (систематично з 2018 року) - за кожен раз зловмисники зливали близько 500 літрів олії.

Загалом оперативники Управління захисту економіки в Одеській області задокументовали близько 30 фактів заволодіння олією у кількості приблизно 15 000 літрів на суму понад 600 тисяч гривень.

На теперішній час розпочате кримінальне провадження за ч.3 ст.191 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про накладення арешту на майно та повідомлення фігурантам про підозру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook