ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Правоохоронці досі не з'ясували, з чого стріляли в людей в Одесі 2 травня

МКГ констатувала, що в справі про дії співробітників ГСЧС 2 травня 2014 досі не було досягнуто значного прогресу
Depo.
9 листопада 2015 15:28
ФОТО: depo.ua
Правоохоронці досі не з
Правоохоронці досі не з'ясували, з чого стріляли в людей в Одесі 2 травня

В доповіді Міжнародної консультативної групи (МКГ), яка аналізувала хід розслідування українськими правоохоронними органами подій 2 травня 2014, досі не встановили, з якої саме зброї під час громадянських зіткнень були вбиті шестеро осіб, пише Depo.Одеса з посиланням на "Трассу Е-95".

"Щодо шести смертей, викликаних пострілами з вогнепальної чи пневматичної зброї, слідчі органи досі не встановили, з якої саме зброї були нанесені смертельні ушкодження", - сказано в доповіді.

Крім того, МКГ констатувала, що в справі про дії співробітників ГСЧС 2 травня 2014, яке було розпочато лише черезпонад п'ять місяців після подій, не було досягнуто значного прогресу.

"Нікому не було повідомлено про підозру, і слідчі органи, схоже, досі чекають результатів міжвідомчої судової експертизи", - сказано в доповіді.

Нарешті у справі про дії міліції 2 травня 2014 тільки одна людина, колишній начальник ГУ МВС в Одеській області Петро Луцюк, ймовірно, постане перед судом у найближчому майбутньому.

Нагадаємо, що Міжнародна консультативна група (МКГ) заявляє про недостатній рівень незалежності та неупередженості розслідування в Україні подій 2 травня 2014 в Одесі.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.