Пожежа у "Токіо Стар": Сестра загиблого звинувачує власника готелю, а суддя взяв самовідвід

В Апеляційному суді відбулося засідання у справі власника "Токіо Стар" Вадима Чорного, під час якого суддя Вадим Прибилів заявив про самовідвід, а родичі загиблих вимагали покарання
 

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на УСІ

Засідання почалося з того, що оновлена колегія поцікавилася у сторін, чи є відводи до суддів. У звинувачення таких не знайшлося, а захист і зовсім заявив, що це перша суддівська колегія, до якої в них немає претензій. Однак, суддя Прибилів заявив про свій самовідвід у зв'язку з тим, що його у Вищій раді правосуддя представляв адвокат Вадима Чорного Дмитро Ягунов. Таке рішення він прийняв, щоб не виглядати упередженим через довірчі відносини з Ягуновим. Хоча захист протестував проти відводу головного судді, а Ягунов і зовсім заявив про те, що бачив Прібилова три рази у житті, суд прийняв його відведення.

Відзначимо, що у залі були присутні родичі загиблих в пожежі "Токіо Стар". У перерві сестра загиблого 24-річного Євгена Корбіцкого Анна Ходаковська звернулася до Вадима Чорного, запитавши, чи доводилося йому втрачати близьку людину. І висловила сподівання, що Чорний відповість за загиблих по всій строгості закону. "У вас є сестра молодше вас, яку ви виняньчили, а потім в один прекрасний день вона згоріла в якомусь готелі? Я вірю, що у вас найкращі адвокати, але єдиний, хто вас не зможе захистити - це Господь Бог. Але я хочу, щоб ви сиділи", - заявила Ходаковська.

У свою чергу, підсудний свою вину заперечував. "Немає людини, яка співчуває вам більше, ніж я. Ми теж хочемо справедливості. Потрібно знайти винних", - відповів їй Чорний. Він називає виступи родичів спектаклем, а з приводу своєї провини говорить, що власник не несе відповідальності у разі пожежі. "Зрозуміле бажання родичів жертв знайти винного. Але поки що прокуратура, помилково звинувачуючи Чорного, відводить слідство від реальних винуватців: наприклад, пожежних, які 29 хвилин не починали гасити вогонь та 50 хвилин чекали на евакуацію", - упевнений він.

Нагадаємо, власник готелю "Токіо Стар", де загинули 9 осіб, буде балотуватися в мери Одеси.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"