ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пошукова експедиція Одеських катакомб "Пошук" відсвяткує ювілей

Експедиція одних з найдовших катакомб світу святкуватиме 50-річчя
Depo.
25 серпня 2015 12:09
ФОТО: depo.ua
Пошукова експедиція Одеських катакомб "Пошук" відсвяткує ювілей
Пошукова експедиція Одеських катакомб "Пошук" відсвяткує ювілей

В суботу, 29 серпня, експедиція "Пошук", діяльність якої спрямована на вивчення одеських катакомб, відзначає своє 50-річчя, пише Depo.Одеса з посиланням на "Одессит".

За роки свого існування експедиція "Пошук" веде роботу з вивчення історії Одеських катакомб і складанню докладних карт міських і приміських підземель. Членами клубу проводиться постійна робота по відновленню імен загиблих захисників вітчизни, загиблих в роки Першої світової війни, а також приймається активну участь у порятунку людей, які заблукали в катакомбах.

Також, було відновлено близько 5000 імен загиблих, які вважалися безвісти зниклих. Знайдено і перепоховано близько 17 тис. останків. Тільки в Одеському регіоні встановлено 6 пам'ятників загиблим, в катакомбах проведено 38 рятувальних операцій.

План святкування ювілею експедиції "Пошук", відбудеться 29 серпня:

9:00 збір учасників експедиції в Олександрівському сквері;

9:30 виїзд в село Нерубайське, музей "Партизанська Слава", де пройде офіційне святкування 50-річного ювілею експедиції "Пошук".

Легендарну популярність і всесвітню славу катакомби Одеси придбали завдяки абсолютно фантастичним розмірами - загальна протяжність виробок оцінюється фахівцями в 2500 кілометрів, що залишає далеко позаду катакомби таких світових міст, як Париж (500 км) і Рим (300 км).

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.