ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Посадові особи прикордонної служби на Одещині були піймані на хабарі

Прикордонники Одещини були затриманні на отриманні хабаря
Depo.
21 серпня 2015 13:25
ФОТО: depo.ua
Посадові особи прикордонної служби на Одещині були піймані на хабарі
Посадові особи прикордонної служби на Одещині були піймані на хабарі

Учора в рамках реалізації стратегічних завдань Президента України з подолання корупції на кордоні було затриманодвох посадових осіб Котовського прикордонного загону під час одержання ними неправомірної вигоди у розмірі 900 доларів США, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Державної прикордонної служби України.

Так, підрозділами Держприкордонслужби було завчасно отримано інформацію про можливу причетність посадових осіб цього загону до протиправної діяльності. У рамках взаємодії та в результаті спільних зусиль спільно з підрозділом управління Служби безпеки України в Одеській області та військовою прокуратурою Південного регіону зазначених посадових осіб було затримано під час отримання коштів. Гроші затримані попередньо мали отримати за сприяння в переміщенні підакцизних товарів через державний кордон. Наразі тривають подальші слідчі дії за ознаками вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України "Одержання хабара".

Прикордонне відомство наголошує, що курс на подолання корупції - невідворотний і в подальшому заходи щодо протидії зловживанням серед персоналу лише посилюватимуться. Тому незалежно від займаних посад та розмірів зірок на погонах, винні будуть нести відповідальність перед законом.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.