ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко прийняв участь у відкритті центру адмінпослуг в Одесі

Центр адміністративних послуг в Одесі став символом кардинальних змін в державі
Depo.
16 жовтня 2015 20:06
ФОТО: depo.ua
Порошенко прийняв участь у відкритті центру адмінпослуг в Одесі
Порошенко прийняв участь у відкритті центру адмінпослуг в Одесі

Сьогодні відбулося урочисте відкриття Центру адміністративних послуг в Одесі, на яке прибув Президент України Петро Порошенко, пише Depo.Одеса.

Порошенко прийняв участь у відкритті центру адмінпослуг в Одесі - фото 1

Центр адміністративних послуг в Одесі став символом кардинальних змін в державі. Центр відкрився задля того, щоб громадяни не стояли в довжелезних чергах за однією довідкою, а потім не їхали в інший кінець міста за другою, і за остаточною справкою не їздили в Київ, а щоб все було зроблено за 20-30 хвилин в одній будівлі.

"В Україні йде війна, але ми зупинили агресора після створення ефективних збройних сил України. Але війна не має заважати розвиватися мирній частині України, і створення Центру адміністративних послуг є одним з найважливішим кроків задля ефективного розвитку держави", - сказав Порошенко.

Також Порошенко зазначив, що з понеділка на посаду начальника митниці Одещини буде призначена заступник Саакашвілі Юлія Марушевська.

Порошенко прийняв участь у відкритті центру адмінпослуг в Одесі - фото 2

Після урочистостей з відкриттям Центру адмінпослуг, Порошенко поспілкувався з журналістами і відповів про трассу Одеса-Рені, про реформи в портах та разом з Міхеілом Саакашвілі розсказали про призначення Юлії Марушевської на пост начальника митниці Одещини.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.