ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко доручив до кінця року закінчити будівництво нового одеського аеропорту

Крім самого нового терміналу, президент розпорядився завершити реконструкцію злітно-посадочної смуги
Depo.
12 січня 2017 13:31
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Одеса, сьогодні під час робочого візиту до Одеси, президент України Петро Порошенко наголосив, що новий термінал та злітно-посадочна смуга одеського аеропорту мають бути завершені в 2017 році.

"Я хочу наголосити на Одеському аеропорті. Три рази терміни переносили. Не лише будівництво самої будівлі одеського аеропорту, а і смуга. Має бути нарешті розпочато її реконструкцію", - заявив президент України.

Крім того, голова держави поділився своєю позицією стосовно фінансування будівництва. 

"Ми говорили з міністром. Я звернувся до нього з проханням організувати тендер і виділити кошти. При цьому не  все треба робити за рахунок державних коштів. Чому б нам не організувати спеціальний фонд, і у цей фонд надати не бюджетне фінансування, а бюджетне кредитування. І потім за рахунок кожних зліту та посадки компенсувати ці кредити. Мільярд потрібен - мільярд, але смуга має бути на рівні всіх стандартів", - додав Порошенко.

Також президент повідомив, що вже дав відповідне доручення міністру для того, щоб вирішити питання з одеським аеропортом раз і назавжди.

Нагадаємо, що сьогодні Порошенко на Одещині представив нового губернатора.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса