ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Понад 600 роботодавців Одещини підвищили рівень заробітних плат своїм працівникам, - ДФС

Внаслідок цих заходів до бюджету перераховано додатково 700 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та майже 900 тис. грн. єдиного внеску

Depo.
19 червня 2017 14:21
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Одеса в прес-службі головного управління ДФС України в Одеській області, це результат індивідуальної роз'яснювальної роботи, проведеної у січні-травні 2017 року працівниками фіскальної служби Одеської області, на предмет дотримання суб'єктами господарювання податкового законодавства.

"За нашою статистикою, аргументи фіскальної служби взяли до уваги щонайменше дев‘ять із десяти запрошених до розмови. Завдяки тому, що їх вдалося переконати, бюджети додатково отримали майже 1 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб та 1,2 млн.грн. єдиного внеску", - інформує в.о. начальника ГУ ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Також, завдяки співбесідам з керівниками підприємств, проведеним територіальними органами ДФС спільно із місцевими органами влади Одещини, рівень заробітної плати підвищили 398 податкових агентів. Внаслідок цих заходів до бюджету перераховано додатково 700 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та майже 900 тис. грн. єдиного внеску.

Що ж стосується суб‘єктів, яких цьогоріч перевіряли з питань виплат заробітних плат та інших доходів фізичним особам, то порушення податкового законодавства виявилися більш як у половини (55%).

За результатами перевірочних заходів до бюджету донараховано 4,1 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб, понад 0,3 тис.грн. єдиного внеску та понад 0,3 тис.грн. військового збору.

"Усім громадянам слід пам‘ятати, що виплата заробітної плати у розмірі нижче за 3200 гривень, позбавляє найманих працівників конституційного права на соціальний захист та пенсійне забезпечення, адже при нарахуванні пенсійних виплат враховується страховий стаж та офіційна заробітна плата", - підкреслив керівник фіскальної служби Одещини.

Раніше повідомлялося, що на Одещині шахраї "розводять" комерсантів на гроші від імені головного фіскала області.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса