ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Помічник Саакашвілі Саша Боровик представив новий Одеський пакет реформ

В Києві був представлений новий Одеський пакет реформ
Depo.
17 вересня 2015 11:21
ФОТО: depo.ua
Помічник Саакашвілі Саша Боровик представив новий Одеський пакет реформ
Помічник Саакашвілі Саша Боровик представив новий Одеський пакет реформ

Помічник губернатора Одещини Саша Боровик на своїй сторінці у "Фейсбуці" опублікував запис про новий пакет реформ Одещини, пише Depo.Одеса.

"Вчора в Київській школі економікм, ми презентували Одеський Пакет Реформ. Найбільша кількість запитань надійшло від "КиївПост", a найперша публікація яка вийшла з описом Пакета була ... в "Російському Комерсанті". "У числі семи блоків пропозицій - реформа держслужби, реформа трудового ринку, спрощення системи держпослуг, дерегуляція підприємництва, транспарентная приватизація, нова система податків і зборів, система електронних держзакупівель. Відзначимо, в РФ, ведуться або проведено в 2001- 2014 роках реформи в п'яти аналогічних напрямках. Українська влада у президентських регисратурах Віктора Ющенка і Віктора Януковича здійснювали лише точкові реформи в цій сфері", - сказав Боровик.

Сьогодні о 10 годниі, в Українському Домі в Києві відбувся брифінг для преси.

"Ми не можемо весь час плентатися в хвості, і чи будуть реформи в країні багато в чому залежить від нашої національної преси. Ми хочемо щоб ви взяли наш Пакет, розворушили його і добре розібралися в тому що ми пропонуємо. Ми сподіваємося що ви допоможете в цьому розібратися нашому суспільству, і також депутатам Ради. Ми теж сподіваємося що ви передасте всім відчуття що відкладати далі нікуди", - додав Боровик.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.