ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полторак хоче побудувати першу сучасну військово-морську базу в Одесі

За словами міністра оборони, завдяки поверненню будівель і використанню земельної ділянки, буде можливість побудувати першу сучасну військово-морську базу з усією інфраструктурою
Depo.
6 квітня 2016 17:04
ФОТО: depo.ua
Полторак хоче побудувати першу сучасну військово-морську базу в Одесі
Полторак хоче побудувати першу сучасну військово-морську базу в Одесі

Як передає Depo.Одеса з посиланням на "УНІАН", про ці плани повідомив на засіданні уряду міністр оборони Степан Полторак.

"У нас склалася дуже важка ситуація з Військово-морськими силами. Нам треба розташовуватися. У нас є будинки, які колись належали Міноборони, але в 2011 році вони все продавалися або передавалися. Ці два будинки не використовуються. Вони відносяться до судової адміністрації та фіскальної службі. Я просив би прийняти два розпорядження про передачу з управління Державної судової адміністрації будівлі в сферу Міноборони ... і таке ж розпорядження про передачу (будівлі) з фіскальної служби в сферу управління Міноборони ", - пояснив він.

За словами Полторака, Міноборони також володіє ділянкою землі. Таким чином, завдяки поверненню будівель і використання цієї ділянки, можна буде побудувати першу сучасну військово-морську базу з усією інфраструктурою.

"Це у нас буде перший такий комплексний об'єкт", - зазначив Полторак.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса