Поліція посекундно відновила обставини вбивства 11-річної Даші Лук’яненко з Одещини

Під час розслідування було опитано більше ніж 2000 мешканців села та проведено огляд тисячі квадратних метрів місцевості

Тіло 11-річної Даші Лук'яненко, яку з 13 червня шукали правоохоронці, військові та волонтери, знайшли 19 червня у вигрібній ямі на території приватного подвір'я в Іванівці, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Нацполіцію.

Правоохоронці встановили особу підозрюваного та затримали його. Також поліцейські посекундно відновили обставини події.

13 червня Даша Лук'яненко пішла на танцювальний гурток, щоб готуватися до виступу. Проте до гуртка вона так і не дісталася. За даними слідчого експеременту, о 14:10 підозрюваний зайшов на місцевий ринок в Іванівці, де й побачив Дашу. Мати дівчинки працювала на цьому ринку. За хвилину молодик вийшов з ринку. Правоохоронці встановили час, у який дівчинка мала дістатися до місця зникнення - 14:23. Менш ніж за хвилину по тому їй телефонувала подруга, проте телефон на той час був вже вимкнений. Також поліцейські встановили місце та час де могла кричати Даша - 14:25. Декілька сусідів та перехожих чули дитячій крик та лай собак. Одна із жительок села бачила, як сусід ходив по стежці та дорозі та когось шукав. 

Нагадаємо, 11-річна Даша Лук'яненко 13 червня пішла на танцювальний гурток, та зникла.  До пошуків дівчинки окрім правоохоронців залучили бійців Нацгвардії та волонтерів. До батьків дівчинки зателефонував молодик та вимагав від них $10000 за повернення доньки.

На території селища, де живе дівчинка,  працювали спеціалісти-кінологи зі службовими собаками, які навчені на пошук трупів.

19 червня на Одещині у вигрібній ямі знайшли тіло дитини. Підозрюваний розказав подробиці жахливого вбивства Даші Лук'яненко. Батьки підозрюваного у вбивстві Даші Лук’яненко не хочуть наймати сину адвоката.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса