Після замаху на мера Ізмаїла Одеська облрада просить СБУ не забувати про "сусідів" з Придністров'я

Одеська обласна рада в зв'язку зі спробами дестабілізувати ситуацію на півдні області, зокрема, в Ізмаїлі, звернувся до начальника облуправління Служби безпеки України Сергію Батракову

Depo.
21 квітня 2017 18:52
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса, про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Одеської облради Анатолій Урбанський.

Облрада просить начальника обласного управління СБУ вжити заходів в межах своєї компетенції для забезпечення безпеки жителів регіону і збереження цілісності державного кордону України.

В облраді висловили стурбованість спробами дестабілізувати ситуацію в Бессарабії, а саме в Болградському, Кілійському, Ренійському, Арцизькому, Саратському та Ізмаїльському районах.

Особливу тривогу у обласної ради викликає подія, яка сталася вчора, 20 квітня, в Ізмаїлі - виявлення вибухового пристрою в автомобілі, на якому пересувався міський голова Андрій Абрамченко.

"Не слід забувати про те, що Одеська область безпосередньо межує з Румунією, Молдовою та невизнаною Придністров'ям, де, зауважимо, дислокуються російські війська (так звані миротворці). Викладені вище обставини, на думку обласної ради, є спробою розхитати складну соціально-політичну і криміногенну ситуацію в Одеській області", - підкреслили автори звернення.

Нагадаємо, під машиною мера Ізмаїла Андрія Абрамченка знайшли бомбу на радіокеруванні. Пізніше стало відомо, що правоохоронці відкрили справу через замах на міського голову Ізмаїла.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса