Після скандалу у соцмережах Співак вирішив залишити "Слугу народу"

Партія "Слуга народу" включила до своїх списків колишнього політика, а нині ведучого одного з телеканалів Дмитра Співака, після чого у соцмережах користувачі почали писати, що ця людина не гідна йти до Ради

Фото: Facebook/Дмитро Співак

Партія "Слуга народу" опублікувала у Facebook списки кандидатів у народні депутати, серед яких під номером 33 був Дмитро Співак, повідомляє Depo.Одеса.

Після публікації списку на сторінці політпартії, користувачі соцмережі почали писати у коментарях, що Дмитро Співак вже неодноразово міняв свою партійну приналежність, є пристосуванцем та на даний час – людина Медведчука, яка працює на підконтрольному йому каналі.

Дмитро Співак не став чекати, коли з ним попрощається партія, та сьогодні, 12 червня, на своїй сторінці у Facebook написав, що вирішив не йти до парламенту. Він навів декілька прични, які привели його до такого рішення. Зокрема, розповів, що у соцмережах проти нього та його родини почалася "ціла кампанія з дискредитації". Крім того, він зазначив, що з екрану телевізорів зможе більше донести до людей, ніж сидячи у Раді.

Нагадаємо, стала відома перша двадцятка партії "Слуга народу", що йде на вибори.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса