ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Після конфлікту двох "Самооборон" Одеси, був знайдений труп бійця однієї з них

Тіло бійця однієї з "Самооборон" було знайдено на Балківській після конфлікту на Фонтані
Depo.
3 вересня 2015 14:36
ФОТО: depo.ua
Після конфлікту двох "Самооборон" Одеси, був знайдений труп бійця однієї з них
Після конфлікту двох "Самооборон" Одеси, був знайдений труп бійця однієї з них

Другого вересня пізно ввечері, на вулиці Балківська, 42А, в будівлі ТОВ "Пошук-Ніка", де, нібито, орендує приміщення одна з "Самооборон" був знайдений труп бійця з вогнепальним пораненням, пише Depo.Одеса.

Як повідомляють свідки, які були на території, вдень туди приїхали люди у військовій формі, міліція та швидка.

"Працівники "швидкої" розповіли, що там в будівлі застрелений чи-то військовий, чи- то "самооборонівець", а ще один поранений. Потім приїхали ще вибухотехніки, а до вечора вже приїхала труповозка, яка і забрала тіло", - відзначають свідки.

"Самооборони Майдану Одеси" Віталій Кожухар також заявив, що дізнався напередодні ввечері про загиблих бійців, але поки невідомо, хто це.

"Ми теж намагаємося з'ясувати наша це людина чи ні, його ім'я, але поки безрезультатно. Але можу сказати точно, ми приміщення на Балківській не знімали", - підкреслив керівник "Самооборони Майдану Одеси".

Представник "Одеської Самооборони" Андрій Кірєєв також заявив, що їх організація не орендує ніяких приміщень на вулиці Балківській. А в прес-службі обласної міліції заявили, що взагалі нічого не знають ні про які трупах на Балківській.

Загиблим на Балківській є Степан Філімонов, який раніше вступив в "Самооборону Майдану Одеси", але потім пішов служити в морську піхоту. Що він робив на Балківській невідомо, але розглядається варіант, що він, нібито, покінчив життя самогубством.

Нагадаємо, що 2 вересня "Самооборона Майдану" побилася із "Самообороною Одеси" через будівельний майданчик.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.