ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підприємцям дали рік для заміни МАФів на типові об'єкти торгівлі

Процедура видачі пакету документів для ведення малої підприємницької діяльності в Одесі буде спрощена, а підприємці повинні поміняти свої МАФи на типові
Depo.
14 липня 2015 16:23
ФОТО: depo.ua
Підприємцям дали рік для заміни МАФів на типові об
Підприємцям дали рік для заміни МАФів на типові об'єкти торгівлі

За словами віце-мера Олеся Янчука, старі правила написані «дуже погано» - процедура ускладнена тим, що підприємець повинен ходити в усі інстанції самостійно: у "Міськзелентрест", "Управління архітектури та будівництва" та інші, пише Одеса.depo.ua з посиланням на "Репортер".

Янчук зазначив, що підприємцям щоб "добути" дозвіл доводиться проходити "п'ять кіл пекла". Він заявив, що прийняття нових правил займе багато часу, тому дане реформування відбуватиметься паралельно.

"Щоб підприємець нікуди не бігав, весь документообіг буде відбуватися протягом 10 днів. Він повинен буде один раз подати заяву в єдиному вікні і співробітник протягом цього часу повинен видати пакет документів для ведення підприємницької діяльності або мотивовану відмову ", - заявив О. Янчук.

При цьому, ті підприємці, які здійснюють діяльність в історичній частині міста, повинні поміняти свої МАФи на типові, після цього вони можуть отримати дозвіл на ведення діяльності протягом п'яти років. У спальних районах, при цьому, дозволи видаватимуться на три роки. "Це обумовлено тим, що це більш динамічно розвиваються міські квартали, і там удвічі дешевші типові об'єкти, ніж у центрі міста", - пояснив віце-мер.

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.