Під Одесою пропонують започаткувати "гіперлуп"

На позачерговій сесії Овідіопольської селищної ради депутат Сергій Видра зробив пропозицію продовження майбутнього проекту з hyperloop Київ-Одеса до Овідіополя за ціною $7,5 млрд

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на депутата у "Фейсбук".

"Я робив пропозицію продовження майбутнього проекту по hyperloop Київ-Одеса до Овідіополя, бо влітку буде багато відпочивальників, та далі на Турцію, що Овідіополь може стати хабом, - пояснив Сергій Видра. - Ще був парк, набережна і т.д. Всі кошти пропонував залучати на інвестаційній основі".

Зазначимо, що зала, де проходила сесія, знаходиться у неналежному стані, тому депутату стали закидать у соцмережі, щоб він спочатку відремонтував приміщення, а потім перейшов до технологій Илона Маска.

Видра відповів, що зала засіданнь не належить до комунальної власності Овідіопольської селищної ради, тому "витрачати бюджетні кошти громади не можна".

"Дуже переймаюся за таких от цінних та конструктивних депутатів, тому пропоную винести на позачерговій сесії питання про те, як закрити дірку у стіні зали засідань, яка просто загрожує обвалом", - написав з цього приводу співробітник відділу ювенальної превенції Дмитро Ревун.

Нагадаємо, між обласними центрами України та курортними місцями планують запустити вертолітний експрес.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса