Під Одесою на третьокласника напали два алабаї: Дитина у важкому стані

Наприкінці минулого тижня у селі Олександрівка Лиманського району хлопчик, який повертався зі школи, постраждав від нападу двох алабаїв

 

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Інформаційний ресурс Лиманського району.

"Учня 3-го класу Ванюшу Тарахненко вчора по дорозі зі школи розірвали дві величезні собаки породи алабай. Хлопчик у важкому стані, 23 шва на голові, розірвана спина, руки, стегна, ліва сторона обличчя. Психологічний стан дитини можете собі уявити. Іванко дуже хороший і добрий хлопчик. Йому знадобитися дуже серйозна реабілітація, і фізична, і психологічна. Мама не просить допомоги, але я думаю, що всі ви мене підтримаєте і ми всі разом допоможемо Вані швидко відновитися і все це забути", - цитує жительку Олександрівки Тетяну видання.

Виявилося, що собаки належать місцевому депутату Наталії Кононенко. Жінка повністю усвідомлює свою відповідальність за те, що трапилося. "Стався людський фактор, від якого ніхто не застрахований. Я несу повністю свою вину і відповідальність, матеріально і морально. Іванко для мене теж дорога і близька дитина. Дякую за розуміння, я роблю все, що в моїх силах", - заявила власниця собак Наталія Кононенко.

Нагадаємо, минуолого року на дівчинку під Одесою напала зграя собак.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса