ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Петиція про спасіння "Лермонтовського" зібрала 25 тисяч підписів

Найближчим часом документ повинен потрапити до Президента
Depo.
16 жовтня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
Петиція про спасіння "Лермонтовського" зібрала 25 тисяч підписів
Петиція про спасіння "Лермонтовського" зібрала 25 тисяч підписів

Електронна петиція до президента України Петра Порошенка з проханням врятувати санаторій "Лермонтовський" від "рейдерського захоплення" повинна найближчим часом потрапити на розгляд глави держави, пише Depo.Одеса з посиланням на "Коментарі: Одеса".

Про це повідомили в прес-службі президента. Справа в тому, що під петицією зареєстровано 8 вересня Павлом Беліковим, на сьогоднішній день підписалися 25000 265 осіб.

У тексті звернення автор звинувачує Міністерство юстиції в спробі захопити санаторій для невстановлених осіб, а саме:

"Вже після знакових перетворень суспільства , в нашого нового життя без свавілля і корупції , на жаль , є місце беззаконню. Міністерство юстиції України , користуючись необмеженою владою над судовою системою , нахабно діє в інтересах невстановлених осіб. «Лермонтовський» - один з небагатьох збережених одеських санаторіїв з багаторічними традиціями ефективної реабілітації, чудовим колективом , унікальними методиками оздоровлення і з перспективою подальшого розвитку на користь пацієнтів. Але у нього один недолік - він розташований на першій лінії від моря в центрі міста у власному парку площею 10 гектарів , завдяки чому протягом історії свого існування на користь одеситів , неодноразово ставав об'єктом рейдерських атак. У зв'язку з курсом на приватизацію збиткових державних підприємств Міністерство юстиції, очевидно, має намір поставити його собі на баланс, показати збитковість і приватизувати 10 га землі в історичному центрі міста Одеса на березі моря", - йдеться в тексті петиції.

Актуальні новини з життя одеситів можна знайти на Depo.Одеса