ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Переслідування екс-Президента Грузїї Михеїла Саакашвілі неприпустиме, - Інтерпол

Інтерпол не буде займатися політичним переслідуванням
Depo.
1 серпня 2015 09:57
ФОТО: depo.ua
Переслідування екс-Президента Грузїї Михеїла Саакашвілі неприпустиме, - Інтерпол
Переслідування екс-Президента Грузїї Михеїла Саакашвілі неприпустиме, - Інтерпол

У відповідь на заходи, які вживає Уряд в Тбілісі, керівний орган Інтерпола в Ліоні прийняв рішення про те, що будь-яке переслідування екс-Президента Грузії Михеїла Саакашвілі є неприпустимим, оскільки це суперечить Статуту Інтерпола, що свідчить про наявність ознак політичного переслідування. Відповідні листи розіслані всім національним бюро-членам Інтерпола, пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт Одеської Обласної Державної Адміністрації.

Аналогічні резолюції в минулому приймали: Європейський Парламент, Рада Європи та інші міжнародні авторитетні організації.

Уряд Грузії, який контролюється найбільшим приватним акціонером Газпрому Іванішвілі, продовжує, всупереч міжнародній спільноті та на вигоду Москві, пародію суду над Саакашвілі, звинувачуючи його у розтраті державних коштів на прийом іноземних делегацій та перебільшення витрат на Адміністрацію Президента. При цьому, накладено арешт на 75 кв.м. будинку, який належить Саакашвілі та на 16-ти річну «Хонду» його бабусі.

Варто нагадати, що під час президентства Саакашвілі бюджет Грузії збільшився в 11 разів, а країна була визнана однією з найменш корумпованих в Європі.

Нещодавно, навіть офіційний спікер нинішнього Президента Маргвелашвілі заявила, що підстави для порушення кримінальної справи проти Саакашвілі «виглядають несерйозними».

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.