ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Переселенці вимагають від чиновників Одеської області переселиння до "Куяльнику"

Присутні скаржилися на погані умови в санаторії "Плайя"
Depo.
16 листопада 2015 18:12
ФОТО: depo.ua
Переселенці вимагають від чиновників Одеської області переселиння до "Куяльнику"
Переселенці вимагають від чиновників Одеської області переселиння до "Куяльнику"

Під стінами будівлі Одеської обласної державної адміністрації сьогодні відбувся мітинг, в якому взяли участь близько 15 вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей, пише Depo.Одеса з посиланням на "Репортер".

Присутні скаржилися на погані умови в санаторії "Плайя", де вони розселені на даний момент. 

"Ми хочемо тепла нашим дітям. На даний момент в санаторії, де ми живемо, немає тепла , немає води , періодично нам відключають електрику . Просимо звернути на нас увагу і перевести туди, де буде тепло", - розповіла вимушена переселенка з Авдіївки Світлана. Вона зазначила, що хоча її рідне місто знаходиться під контролем української влади, перебувати там зараз "небезпечно" і повертатися туди вона не збирається.

За словами учасниці акції, директор "Плаю" пояснив їм, що санаторій - приватний, а держава "не хоче допомагати з оплатою величезних боргів".

"Ми теж не можемо покрити ці витрати з урахуванням наших посібників", - додала Світлана. Вона пояснила, що вимушені переселенці готові переїхати в санаторій "Куяльник", який "готовий" їх прийняти. Але на це, на думку переселенки , потрібно дозвіл з Одеської обласної адміністрації.

"Зараз про нас усіх забули", - підкреслила ще одна учасниця акції Олена Булавіна.
За словами учасників акції, на даний момент в "Плаї" проживають близько 100 осіб, з них 20-30 - інваліди.

До мітингуючих під стіни ОДА вийшла помічниця Марії Гайдар, яка пояснила журналістам, що вимушеним переселенцям, які проживають в "Плаї" було запропоновано три варіанти для розселення, але кожен з них має свої нюанси : "Наприклад, центр в Червоному провулку - зараз добудовується , він поки не готовий. І він не пристосований для "візочників". Варіант з "Куяльником", за її словами, також неоднозначний - керівництво санаторію готове прийняти проживають в "Плаї, але просить тоді "забрати" 70 інших переселенців.

Більше актуальної інформації з життя міста можна знайти на Depo.Одеса.