ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Парк навколо Одеської ОДА хочуть реконструювати

Одеська ОДА приймає пропозиції від архітекторів і дизайнерських компаній
Depo.
12 жовтня 2015 15:29
ФОТО: depo.ua
Парк навколо Одеської ОДА хочуть реконструювати
Парк навколо Одеської ОДА хочуть реконструювати

Одеська обласна державна адміністрація приймає пропозиції від архітекторів і дизайнерських компаній з приводу реконструкції парку навколо будівлі ОДА між проспектами Шевченка, Гагаріна та вулицею Канатною, пише Depo.Одеса з посиланням на "Думскую.net".

Перші варіанти перетворення зеленої зони, яка колись була частиною Ботанічного саду, виставлені на загальний огляд у новій громадської приймальні губернатора.

Парк навколо Одеської ОДА хочуть реконструювати - фото 1

Іспано-французький архітектор Мануель Нуньєс-Яновський пропонує створити у парку містобудівної-ландшафтний ансамбль "Південна Пальміра" - з грецьким амфітеатром для концертів та фестивалів, пальмовою Музеон, басейном, ростральними колонами, каплицею і іншими об'єктами. Крім того, в його ескізі присутні кулі з пляжу Ланжерон, увінчані якорями-кішками з одеського герба.

Парк навколо Одеської ОДА хочуть реконструювати - фото 2

Не менш амбітний варіант - у дизайнерської студії "Декарт". Вони пропонують "позбутися грубої геометричній планування парку, подовжити прогулянкові маршрути, розділити парк на кілька основних зон: суспільно-урочисту (ландшафтна трибуна і павільйон для зустрічей перед будівлею ОДА), прогулочно-романтичну (мальовниче озеро з рестораном на березі), спортивно розважальну (льодово-роликова арена, бігові доріжки, спортмайданчики для волейболу, баскетболу та гімнастики, дресирувальний майданчик для собак) і зону для фото (фонтан "Літній дощ").

Парк навколо Одеської ОДА хочуть реконструювати - фото 3

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.