ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лютеранська кірха в Одесі після "тріщить по швах"

Пам'ятка культури Одеси потихеньку розвалюється
Depo.
19 серпня 2015 09:16
ФОТО: depo.ua
Лютеранська кірха в Одесі після "тріщить по швах"
Лютеранська кірха в Одесі після "тріщить по швах"

Одеська кірха протягом майже 200 років є центром для німецької лютеранської громади міста. Вона була побудована ще при герцогу Рішельє і кілька разів реконструювалася, пише Depo.Одеса.

Востаннє лютеранська кірха була відтворена за допомогою інвесторів з Баварії в середині 2000-х років. Але зараз, через протікання гарячої води та природних катаклізмів, історична будівля знаходиться на межі руйнування.

Директор фірми "Кірхенбау", Юріяй Байдельшпахер каже, що через осідання грунту церква почала потроху руйнуватись, а також через землетрус, який стався тоді ж. У той же час нове керівництво Німецької Євангелічно-Лютеранської церкви України в особі предстоятеля Сергія Машівського та його оточення звинувачує в даній пригоді підрядників, які виконували будівельні роботи.

За словами члена Керівництва Церкви, Оксани Клюндт, підготовка до різдвяного ярмарку не може повною мірою здійснюватись. На ярмарку зокрема, здійснювалася і благодійна діяльність, спрямована на допомогу дитячим будинкам, зараз цей напрямок роботи також під загрозою.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.