ОМКФ: Керівник ізраїльської кінофундації розповів, як військові правила працюють у кіно

Очільник ізраїльської кінофундації Катріель Шорі провів творчу зустріч в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю, зібравши аншлаги 

Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса, який побував на зустрічі.

Катріель Шорі  очолює кінофундацію Ізраїлю з 1999 року. Він допоміг отримати фінансування для понад 300 повноформатних кінопроектів. Шорі дав кілька творчих порад для продюсерів і режисерів фільмів. "Найперше, що повинні розуміти фільмейкери – це величезна відповідальність, ми не маємо права забувати про людські цінності, маніпулюючи образами", – радить Шорі.

Він також розповів, що в роботі над фільмами працюють військові принципи, які застосовуються в ізраїльській армії. "Один з головних принципів, який повинен у вас працювати на знімальному процесі, який працює і в нашій армії – це вміння вести за собою. По-перше, словами, по-друге, діями і трєте – своєю сутністю, це те, у що ви вірите. Тільки тоді за вами підуть люди і будуть вірити в ваш фільм, ваш проект".

За словами Шорі, недостатньо бути талановитим, потрібно вміти залучати та вести за собою.

Також він радить режисерам проявляти допитливість, "бути мисливцями за історіями": "Треба відчувати світ, наш капітал – це ідея, історія, потрібно постійно шукати цінну історію, яка має потенціал перетворитися на фільм, розуміти, куди йде світ".

Шорі також вважає, що фільмейкери мають бути відкритими. "У нас дуже багато важких серйозних фільмів, не відмовляйтеся від комедійних проектів, стрічка про зомбі також може бути професійною", – наголосив він.

Нагадаємо, українську повнометражку "Панорама", яку показали на ОМКФ, чекає всеукраїнський прокат .

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook