ОМКФ-2019: Що дивитися 13 липня

У другий день Одеського міжнародного кінофестивалю на одеситів та гостей міста чекає чимало кінопоказів та цікавих зустрічей

Depo.Одеса підготував афішу заходів, які відбудуться у суботу, 13 липня, у рамках Одеського міжнародного кінофестивалю.

Хидир Деде. (Україна, 2018) 

Казка про добро і зло, дружбу і кохання, підступність і справедливiсть. Фільм заснований на кримськотатарськiй легенді про Хидир-деде мудрого старця, який може вирішити будь-яку проблему. 

Де: Фестивальний центр "Родіна", Червона зала.

Коли: 11:00. 

Вартість: 1 грн.

Прекрасна епоха (Франція, 2019)

Історія про те, як у 60-років повернутися у своє життя на 40 років у минуле.

Де: Фестивальний палац

Коли: 11:00

Вартість: 100 грн. 

Королівство (Іспанія, Франція, 2018)

Герой фільму Мануель Ґомес Відаль – улюбленець виборців свого округу, а також корупціонер, який живе за рахунок бюджетних коштів. Коли його викрили, члени партії залишили його на самоті.

Де: Фестивальний центр "Родіна", Синя зала.

Коли: 11:30

Вартість: 100 грн.

Другий сеанс

Де: Мультиплекс.

Коли: 17:30.

Вартість: 100 грн.

Роуз Макґавен

Творча зустріч та показ короткометражного фільму "Дон" / Rose McGowan. Q&A + short movie "Dawn"

Де: Фестивальний центр "Родіна", Червона зала".

Коли: 13:00

Вартість: 80 грн.

Мертві не помирають (США, 2019)

Фільм жахів, який оповідає про невеличке містечко Сентервіль та його жителів, яким доводиться виживати у складних умовах та боротися з тими, хто начебто помер.

Де: Фестивальний палац.

Коли: 13:30

Вартість: 100 грн.

Пітерлоо (Велика Британія, 2018)

Епічне зображення подій навколо безславної Бійні в Пітерлоо 1819 року. Британські урядові сили налетіли на 60-тисячний натовп, який вимагав політичної реформи та висловлював свій протест щодо загального зубожіння.

Де: Фестивальний центр Родіна, Синя зала.

Коли: 14:00.

Вартість: 80 грн.

Між двома водами (Іспанія, Німеччина, Сирія, 2018)

Ісра та Чейто – два брати, яким у житті випали дуже різні долі: один виходить із в’язниці, а інший повертається додому після довгої служби на флоті. Їхнє возз’єднання на острові Сан-Фернандо поверне до життя спогади про насильницьку смерть батька. Щоби повернутися до нормального життя, братам знову доведеться стати ближчими один до одного.

Де: Мультіплекс.

Коли: 15:00.

Вартість: 100 грн.

Карел Ох. Творча зустріч

Зустріч з членом журі Міжнародної конкурсної програми Х Одеського міжнародного кінофестивалю Карелом Охом, який є директором Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах.

Де: Фестивальний центр "Родіна", Затишна зала.

Коли: 15:00.

Місяць для мого батька (Іран, Велика Британія, 2019)

Головна героїня Манія Акбарі спільно з британським скульптором Даґласом Вайтом витворюють м’який сплав мови, де поєднання кінематографу та скульптури досліджує процеси фізичного та психологічного руйнування і відновлення. Після кількох операцій з видалення раку історія власного тіла стає точкою відліку для розмови про те, як тіла хоч і травмуються, цензуруються та політизуються, але зрештою залишаються осередками можливостей.

Де: Фестивальний центр "Родіна", Червона зала.

Коли: 15:30.

Вартість: 80 грн.

Королева сердець (Данія, Швеція, 2019)

Анне очолює успішну правничу фірму, яка спеціалізується на справах за участі дітей та підлітків. Вона щасливо одружена з Петером та має дівчат-двійнят. Але в сімейному житті стається переполох після того як до них переїздить син Петера від попереднього шлюбу Ґустав. Доки Петерові складно відновити стосунки із колись втраченим сином, звиклій до проблемних підлітків Анне вдається встановити зв’язок із Ґуставом. Поступово їхні стосунки розвиваються, тому коли Анне зваблює Ґустава, вона ставить під загрозу і свою кар’єру, і свою сім’ю. Зрештою вона опиняється перед вибором, наслідки якого неможливо передбачити.

Де: Фестивальний палац.

Коли: 16:00.

Вартість: 100 грн.

Золота рукавичка (Німеччина, Франція, 2019)

Гамбурзький район Санкт-Паулі, 1970-ті. На перший погляд, Фриц Фіте Гонка жалісний невдаха. Чоловік із понівеченим обличчям щоночі пиячить у забігайлівці Золота рукавичка і упадає за самотніми жінками. Ніхто з її завсідників навіть не підозрює, що на позір сумирний Фіте насправді є маніяком.

Де: Фестивальний центр "Родіна", Синя зала.

Коли: 18:00

Варітсть: 100 грн.

Літній хокей (Чехія, 2019)

Влітку 2017 року юнацька хокейна команда зі Східної Богемії вирушає в далеку подорож до Марокко щоби провести там напевне найвеселіші тренувальні збори у своєму житті. За кілька місяців марокканські хокеїсти приїздять до них у гості. Цей обмін породжує живий діалог між двома різними культурами, приправлений багатьма дрібними несподіванками та порціями гумору, що розкріпачує.

Де: Фестивальний центр "Родіна", Червона зала.

Коли: 18:00.

Вартість: 80 грн.

Монос (Колумбія, Аргентина, Нідерланди, Уругвай, Німеччина, Данія, Швеція, 2019)

Восьмеро безпритульних підлітків, кожен із позивним, створюють озброєне угрупування на віддаленій горі. Їх підсвідомо тягне до гедонізму та жорстокості. Посланець передає повідомлення від Організації: вони мають піклуватися про корову Шакірою та викрадену американку Доктору. Все руйнується, коли до угруповання приходить смерть. 

Де: Фестивальний палац.

Коли: 19:00.

Вартість: 100 грн.

Козаки (США, 1928)

Лукашка син лютого козацького отамана, який радше відпочиватиме на природі чи залицятиметься до коханої Маряни, аніж піде битися з турками. Його життя змінюється після приниження односельцями та відмови коханої, яка вважає його боягузом. За ніч Лукашка показує себе вправним воїном і справляє враження на батька та Маряну. Але коли вона пробує перепросити за жорстоке ставлення до нього, він пропускає це повз вуха навіть попри те, що досі її кохає. Справи стають іще заплутанішими, коли до села приїздить царський син шукати собі наречену і кладе око на Маряну. Ну а сусіди-турки навіть не думали складати зброю.Музика Роберта Ісраеля.

Де: Потьомкінські сходи.

Коли: 21:30

Вартість: безкоштовно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса