ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Охоронці Ізмаїльського порту можуть втратити роботу

Профспілкова організація порту звернулася до НАБУ, СБУ, Кабміну, Мінінфраструктури та Генпрокуратури

Depo.
12 січня 2018 16:48
ФОТО: depo.ua

Майже 50 охоронців Ізмаїльського порту можуть залишитися без работи через можливу ліквідацію служби охорони Ізмаїльського порту, пише Depo.Одеса з посиланням на "Избирком".

Ситуація почала розгортатися ще в листопаді 2017, коли держпідприємство "Адміністрація морських портів України" (АМПУ) видало наказ №289 про необхідність удосконалення охоронної служби портів, а точніше, про необхідність скорочення працівників служби охорони порту, а їх функції незабаром будуть виконувати приватні фірми.

Вже на початку грудня в Одеський, Чорноморський і Ізмаїльський філії АМПУ прийшли окремі доручення з вимогою оптимізувати чисельність працівників у зв'язку з реформуванням служби охорони порту.

За словами голови первинної профспілкової організації підприємства Олександра Шубіна, під дане скорочення потрапляє 48 контролерів контрольно-пропускного пункту загону морської охорони і вже зараз їх повинні попередити про скорочення.

Профспілкова організація порту звернулася до НАБУ, СБУ, КабМіну, Мінінфраструктури та Генпрокуратури. Дані звернення також підтримали і голови профспілкових організацій Одеського і Чорноморського портів.

Зокрема, у зверненні сказано, що діяльність зі скорочення кадрів охорони проводиться не гласно, без повідомлення профспілок.

Нагадаємо, що у Запорізькій ОДА збільшать чисельність працівників за рахунок скорочення в райадміністраціях.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса