ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Один з найзагадковіших українських стартапів отримав нові інвестиції в Одесі

На сьогоднішній день в команді стартапу працює 12 осіб
Depo.
6 квітня 2016 14:38
ФОТО: depo.ua
Один з найзагадковіших українських стартапів отримав нові інвестиції в Одесі
Один з найзагадковіших українських стартапів отримав нові інвестиції в Одесі

Один з найзагадковіших українських стартапів - розробник пристрою для усвідомлених сновидінь Luciding - привернув чергові інвестиції, пише Depo.Одеса з посиланням на "IGate".

Цього разу профінансував стартап новий одеський акселератор iQSpace, для якого це дебютна угода. Luciding отримає в цілому 20 000 дол, а поки стартапу перерахували перший транш - рівно половину цієї суми.

На сьогоднішній день в команді стартапу 12 осіб. За два роки роботи Luciding розробив 10 версій гаджетів, після чого зібрав пристрою на власній виробничій лінії. Сьогодні їх тестують в Україні, Естонії і Росії. Продавати планують в США і Європі по 299 дол за штуку.

Перед операцією інвестори проаналізували причини, за якими проект повільно розвивався, і поставили умову: фокус виключно на виробничо-технічних питаннях. В рамках угоди заплановано два транші по 10 000 дол. Перший Luciding отримав 4 квітня, а щоб отримати другий, команда повинна буде мати європейську сертифікацію пристроїв і перші 100 клієнтів. Інвестори також поставили перед командою мету - почати промислове виробництво протягом трьох місяців і запустити краудфандінговую кампанію.

Суть роботи пристрою полягає в тому, що воно, подібно апарату для електроенцефалограми, досліджує активність мозку і визначає, коли у людини настає фаза швидкого сну. Саме в цей момент Luciding включається і посилає 30-секундний електричний сигнал на частоті 40 герц, який практично дорівнює частоті роботи мозку. Цей сигнал допомагає усвідомити, що ти спиш і бачиш сон, а отже, можеш навчитися ним керувати.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса