ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В мерії розповіли, чого вирішили витратити 5,5 мільйонів на зйомку Одеси з висоти пташиного польоту

Тендерні пропозиції компанії можуть подати до 2 лютого, а сам тендер призначений на 12 березня

Depo.
12 січня 2018 15:00
ФОТО: depo.ua

Управління архітектури та містобудування Одеської місьради оголосило тендер для визначення компанії, яка оновить топографічну зйомку міста. Як повідомляє Depo.Одеса, такий тендер розміщений на сайті системи публічних електронних закупівель ProZorro.

Тендерні пропозиції компанії можуть подати до 2 лютого, а сам тендер призначений на 12 березня. Очікувана вартість всіх робіт складає 5,5 млн гривень.

В мерії зазначили, що відповідно до Закону про містобудівну діяльність основою розробки будь-якої містобудівної документації (Генплан, зонінг, ДПТ) є топооснова, її актуалізація повинна відбуватися раз на 5 років. Проте топозйомка, яка лягла в основу розробки прийнятого у 2015 році Генплану м.Одеси, була виконана ще у 2012 році. Крім того, згідно із законодавством, вся картографічна інформація повинна бути переведена в єдину державну систему координат УСК 2000.

Читайте також: Міськрада Одеси виграла суд за Будинок Руссова

Цим тендером одеська влада розраховують отримати готову топозйомку високої точності і максимальної інформативності. Нова топозйомка покликана допомогти в розробці генерального плану міста, ведення містобудівного та земельного кадастру.

Крім того, застосувавши результати зйомки, міська влада хоче обчислити площі всіх будівель з розподілом по функціональності і по типу.

Нагадаємо, що в Одесі перерахують землі оборони.

Depo.Одеса писав, що Одесу оцифрують на 5,5 мільйонів гривень.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса