ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеську СЕС буде реорганізовано до кінця року

Співробітники облСЕС з травня не отримують фінансування, робота фактично не проводиться
Depo.
9 листопада 2015 17:25
ФОТО: depo.ua

Головне управління Санепідслужби в Одеській області зникне до кінця 2015 року, пише Depo.Одеса з посиланням на "Репортер".

Реформування СЕС відбувається в рамках всеукраїнського процесу реорганізації служби:

"Нас уже поділили фактично на дві структури: перша - лабораторні центри, друга - управлінські структури. Створені комісії з реорганізації".

"Пізніше лабораторні центри будуть об'єднані і перепідпорядковані Кабінету міністрів України. Вони будуть проводити лабораторні дослідження, структура отримає назву - Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту прав споживачів. Управлінські структури колишньої СЕС реорганізуються в Національний центр громадського здоров'я , який не матиме контролюючих функцій", - відзначив один зі співробітників структури. 

Співробітники облСЕС з травня не отримують фінансування, робота фактично не проводиться:

"По суті, ми вже нічого не контролюємо, не видаємо жодних дозвільних документів. В облСЕС працює більше двох тисяч чоловік. З чуток, скоротять удвічі, але штатного розкладу та граничної чисельності досі немає. По суті, робота паралізована", - додають працівники.

Нагадаємо, проект реформування СЕС передбачає з'єднання в одну структуру санітарно-епідеміологічної служби, ветеринарної служби, держінспекції з питань захисту прав споживачів. Після реорганізації колишня СЕС повинна перетворитися з контролюючого органу в декларативно-просвітницький.

Більше новин з життя регіону можна знайти на Depo.Одеса.