Одеську поліцію закликали відібрати ліцензію у скандального агентства охорони

Охранне агентство "Самсон", працівник якого 8 липня вбив 36-річного відвідувача клубу "Гранат", має втратити ліцензію

Таку думку висловили участники прес-конференції, присвяченої цьому резонансному вбивству, передає кореспондент Depo.Одеса

Голова ГО "Рада громадської безпеки" Марк Гордієнко зазначив, що ще рік тому він та його колеги скликали прес-конференцію та закликали зупинити агентство "Самсон", бійці якого затримувалися за викрадання людей та тортури. "Ми говорили, що вони не зупиняться, сам голова "Самсону" Андрій Бабенко всім говорить, що він може робити в Одесі все, що захоче, і йому за це нічого не буде. І він правий, бо в нього є потужний "дах" в особі полковника Сергія Махотіна", - заявив Марк Гордієнко. 

У свою чергу голова "Одеської самооборони" Віталий Кожухар повідомив, що поліція має достатньо матеріалів щодо участи угрупування "Самсон" у рейдерських атаках на фермерів в Миколаївській області та Ізмаїльському районі. "Треба тільки дати хід всім тим карним провадженням що вже є, а не закривати очі на це агентство. Крім того, поліція має терміново відкликати в нього ліцензію, і я не розумію, чого вона цього ще не зробила", - заявив громадський діяч.

Нагадаємо, днями охоронець нічного клубу "Гранат" вбив відвідувача. Цей охоронець належить до лав агенства охорони "Самсон". Згодом у мережі з'явилося відео конфлікту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса