ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеську обласну лікарню викрили у фінансових махінаціях

За недотримання законодавства з фінансових питань 4 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності
Depo.
18 квітня 2016 13:28
ФОТО: depo.ua
Одеську обласну лікарню викрили у фінансових махінаціях
Одеську обласну лікарню викрили у фінансових махінаціях

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунальної установи "Одеська обласна клінічна лікарня" фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 775,5 тис. грн., пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Державної фінансової інспекції в Одеській області.

Зокрема, протягом 2013-2015 років працівники установи надавали медичні послуги іноземним громадянам та іншим громадянам, що зареєстровані поза межами Одеської області, які повинні були надаватись на платній основі, через що лікарня зайво витратила 214 тис. грн.

Окрім того, посадові особи установи коштом загального фонду покривали витрати, які мають здійснюватись за рахунок спеціального фонду, що призвело до зайвого витрачання 336 тис. грн.

Через неправильні розрахунки з орендарями лікарня втратила 53 тис. грн.

Також у лікарні зайво виплатили зарплату та переказали єдиного соціального внеску, через що зайво витрачено 30 тис. грн; проводили нарахування на зарплату працюючих інвалідів у завищеному розмірі, як наслідок – зайво перерахували страхових внесків до Пенсійного фонду на загальну суму 20 тис. грн.

Також установа необґрунтовано сплатила 21 тис. грн за міжміські приватні телефонні переговори.

Водночас обласний бюджет недоотримав 76 тис. грн через неперерахування відшкодованих сум фінансових порушень, виявлених ревізорами в попередніх роках.
За недотримання законодавства з фінансових питань 4 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса