ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеську короткометражну стрічку можуть зняти британці

Переможець буде обраний за підсумками конкурсу сценаріїв
Depo.
19 травня 2016 16:54
ФОТО: depo.ua
Одеську короткометражну стрічку можуть зняти британці
Одеську короткометражну стрічку можуть зняти британці

Британський Short Film Fund профінансує виробництво короткометражного фільму з мінімальним бюджетом в 5000 фунтів стерлінгів, пише Depo.Одеса з посиланням на "Культурометр".

Переможець буде обраний за підсумками конкурсу сценаріїв Shore Scripts.

Shore Scripts - це британський конкурс сценарної майстерності, відкриває широкому загалу раніше не відомих авторів. 32 члена журі, володарі премій Оскар і BAFTA, і більше 70 продюсерських компаній і представництв готові зачитати кращі сценарії конкурсу в категоріях: повнометражний фільм, пілотна серія і короткометражний фільм.

Членами журі є Джеремі Айронс (Jeremy Irons), Філліда Ллойд (Phyllida Lloyd), Тоні Грісоні (Tony Grisoni) і Стефан Вуллі (Stephen Woolley).

Для участі в конкурсі потрібно подати сценарій обсягом від 4 до 12 сторінок. Бюджет виробництва не повинен перевищувати передбачений конкурсом. Shore Scripts виступатиме в якості виконавчого продюсера. Голів департаменту затверджуватимуть його ж працівники. Письменники також можуть виступати в якості режисерів фільмів за своїми сценаріями. Все залежить від жанру і попередніх робіт автора.

Спробувати щастя можна до 31 травня 2016- го року.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса