Одеський університет заявив про рейдерське захоплення, сталася бійка

Ректорат Одеського національного  університету імені Мечникова заявив про захоплення земельної ділянки фізичній лабораторії за адресою Шампанський провулок, 2/1

 

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Думську.

"У 2007 році рішенням господарського суду Одеської області в приватну власність була передана лабораторія фізичних основ електронної техніки. Будинку вже немає, але земельна ділянка належить ОНУ! Адміністрація університету в терміновому порядку звернулася до поліції і готує звернення в прокуратуру і ДАБК з метою збереження земельної ділянки", - наголошується в заяві університету.Сьогодні, 24 травня, ділянку оточили працівники охоронної фірми "Олімп-Юг". При цьому відбулася бійка: один з охоронців вдарив жителя сусіднього будинку Володимира.

Забудовувати цю землю хоче компанія "МЕГА СІТІ-ХХІ". Представник забудовника Сергій Пушкаренко заявив, що у них є дозвіл на встановлення паркану, отриманий на підставі зареєстрованої ДАБКом декларації про початок робіт. За його словами, компанія зведе на місці знесеної лабораторії таку ж двоповерхову будівлю.

Місцеві жителі стверджують, що кілька днів тому будівельники спиляли на ділянці кілька дерев.

На місці знаходиться поліція, яка оформляє протокол про адміністративне правопорушення. Присутні чекають представника ОНУ з документами на землю.

Засновниками і кінцевими бенефіціарами "МЕГА СІТІ-ХХІ" є Сергій Санін та Наталія Кваша.

Нагадаємо, у Білгород-Дністровському медучилищи виявили втрати на 1,4 мільйона.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса