ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеський стартап отримав 150 мільйонів доларів

Snapchat купив одеський стартап Looksery
Depo.
16 вересня 2015 12:40
ФОТО: depo.ua
Одеський стартап отримав 150 мільйонів доларів
Одеський стартап отримав 150 мільйонів доларів

У 2012 році засновникам популярного мобільного застосування Snapchat для обміну повідомленнями відмовилися від 3 міл'ярдівдоларів, що пропонував Марк Цукерберг, пише Depo.Одеса

Минуло 3 роки, Snapchat допоміг українській команді здійснити поки що найбільший екзит в історії українських стартапів. Редакції AIN.UA стало відомо, що одеський Looksery став частиною Snapchat.

CEO Looksery Віктор Шабуров і співробітники компанії від коментарів відмовилися. Сума операції, склала близько 150 мільйонів доларів. За чутками, вся команда розробки українського додатки з Одеси переїде в США.

Looksery - це програма для мобільних пристроїв, яка дозволяє в реальному часі змінювати власне обличчя так, щоб красиво виглядати на фото і навіть під час відеочату. За допомогою програми можна схуднути, погладшати, вирівняти колір шкіри і усунути її дефекти , змінити що завгодно - від кольору очей до форми черепа, накласти на обличчя анімацію мультяшного героя або героя фільму жахів.

Нагадаємо, попередній гучний екзит української компанії був пов'язаний з Google: у вересні 2012 року компанія купила український Viewdle приблизно за $ 40 млн. У лютому 2014 компанію Viewdle закрили, а розробників перевезли в американський офіс Motorola Mobility.

Більше цікавих свіжих новин можна знайти на сайті Depo.Одеса