ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеський ринок "Староконний" відкриває свою жорстоку сторону

На вулиці опинилися кілька десятків маленьких кошенят
Depo.
2 листопада 2015 17:32
ФОТО: depo.ua
Одеський ринок "Староконний" відкриває свою жорстоку сторону
Одеський ринок "Староконний" відкриває свою жорстоку сторону

Пообіді до Київського ринку під'їхала легкова машина, з якої люди витрусили з коробок кілька десятків кошенят, пише Depo.Одеса з посиланням на сайт "048.ua".

Вік безпритульних тваринок - від двох до чотирьох місяців.

Волонтери, які підібрали крихіток, припускають, що це жертви перекупників домашніх тварин зі Староконного ринку. Кошенята абсолютно ручні і домашні кричали, бігали за ногами, кликали на допомогу.

Більшу частину малюків зібрали одеські волонтери та просто небайдужі перехожі. На жаль, допомога безпритульним тваринам досі ніяк не регулюється законом та не фінансується містом. Тому одна з волонтерок звертається до містян:

"Дорогі одесити, допоможіть знайти кошенятам нові будинки! Малюки і підлітки всіх забарвлень, є пухнасті, є короткошерсті, є полупородістие-на будь-який смак ! Допоможіть у добрій справі, сама Світлана не впорається з такою кількістю тварин! Приїжджайте вибрати собі кошеня! Ці малюки будуть вдячні вам все своє життя!

Кошенята знаходяться на Селищі Котовського. Можливо, Ви захочете допомогти якимось іншим способом. У кожному разі Світлана і врятовані малюки будуть Вам дуже вдячні !

телефони волонтера 063775 85 41 , 063 490 85 97 .

Більше свіжих та актуальних новин завжди на сайті Depo.Одеса.