ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеський росіянин з "Самооборони" може отримати політичний притулок в Україні

Справу розглядатимуть сьогодні
Depo.
6 квітня 2016 10:42
ФОТО: depo.ua
Одеський росіянин з "Самооборони" може отримати політичний притулок в Україні
Одеський росіянин з "Самооборони" може отримати політичний притулок в Україні

Російська Федерація вимагає екстрадиції громадського активіста, пише Depo.Одеса з посиланням на "048.ua".

Одеський окружний адміністративний суд сьогодні розгляне справу громадянина РФ, активного члена євромайдан і "Самооборони Майдану Одеси" Петра Любченкова щодо отримання статусу політичного біженця.

Як відомо, 6 лютого поточного року Любченко подав позов до міграційної служби, виявивши бажання отримати притулок в Україні; суд задовольнив подання позову з другого разу.

Петро - уродженець Кубані. У Краснодарі він працював психологом, організовував профільні фестивалі, вів заняття в дитячому центрі. Однак, його опозиційна точка зору, що відрізняється від пропутінської пропаганди, послужила приводом для переслідувань російськими службами Петра Любченкова.

"З початком революційних подій 2013-2014 років активно підтримував боротьбу українців на Майдані і намагався побороти на місцевому рівні кремлівську пропаганду, спрямовану проти України. За це влада РФ визнала його злочинцем, і Петро змушений був виїхати, щоб зберегти життя собі і своїм рідним. Таким чином, росіянин виявився в Одесі, де продовжує відстоювати ідеї демократії, громадянського суспільства і цінності прав кожної людини. Очевидно, твердий дух Петра не дає спокою владі РФ, і ті вимагають його екстрадиції. Цікаво, що Міграційна служба України грає на руку агресору, не визнаючи, що Петру Любченкову на його Батьківщині загрожує небезпека, і вимагаючи його арешту і депортації", - повідомляє прес-служба "Самооборони Майдану Одеси".

Одеські "самооборонці" просять патріотів підтримати Петра Любченкова і прийти до Одеського окружного адміністративного суду на засідання.

Розгляд позову відбудеться 6 квітня за адресою Фонтанська дорога, 14, зал 19.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса