ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеський припортовий продадуть не раніше січня-лютого 2016 року, - голова ФДМУ

Фонд держмайна знову змінив строки продажу Одеського припортового заводу
Depo.
2 вересня 2015 14:37
ФОТО: depo.ua
Одеський припортовий продадуть не раніше січня-лютого 2016 року, - голова ФДМУ
Одеський припортовий продадуть не раніше січня-лютого 2016 року, - голова ФДМУ

Продаж Одеського припортового заводу (ОПЗ), запланована на листопад-грудень поточного року, не відбудеться з об'єктивних причин і тому буде перенесена на січень - лютий 2016, повідомив голава Фонду державного майна України (ФДМУ) Ігор Білоус, пише Depo.Одеса з посиланням на "Факсиген".

Білоус зазначив, що ключовою причиною відстрочки конкурсу стане прийняття парламентом закону про скасування обов'язкового продажу 5% -ного пакету акцій підприємства, а також оформлення всіх процедур організації конкурсу і пошуку радника з приватизації.

У той же час Фонд держмайна розглядає як кандидатів на місце радника з приватизації ОПЗ три європейські інвестиційні банки. Меморандум з одним з них - переможцем відбору - може бути підписаний вже наступного тижня.

"Сьогодні-завтра ми збираємо тендерний комітет по ОПЗ. У фіналі у нас три банки, всі вони європейські великі інвестиційні банки. Зараз хочемо уточнити всі деталі. Наступного тижня підпишемо з ними мандат. Однак до кінця року ми не продамо ОПЗ. Все залежить від голосування у парламенті. Як тільки буде скасована ця норма, ми включимося в план. Якщо все буде добре, то це перепадає на кінець січня - початок лютого", - сказав Білоус.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.