ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеський «Правий сектор» готовий «розформувати» Гончаренко

"Правий сектор" дав гідну відповідь Гончаренку
Depo.
14 липня 2015 18:15
ФОТО: depo.ua
Одеський «Правий сектор» готовий «розформувати» Гончаренко
Одеський «Правий сектор» готовий «розформувати» Гончаренко

Одеські активісти політичної партії "Правий сектор" заявили про готовність "розформувати" нардепа від БПП "Солідарність" Олексія Гончаренка у відповідь на його заяви пропагандистським російським ЗМІ з приводу подальшого розформування "Правого сектора", пише Одеса.depo.ua з посиланням на 048.ua.

Націоналісти дивуються, звідки у одеського нардепа такі плани, хто за ними стоїть і, взагалі, чиє політичне замовлення відпрацьовує вчорашній депутат Одеської облради від Партії регіонів.

Публікуємо заяву Сергія Стерненко:

"Днями політична відрижка команди Януковича на ім'я Олексій Гончаренко заявив, що "Правий Сектор"буде розформовано.

Представник БПП, що не так давно бігав з колорадській стрічкою і активно роздмухував тему неіснуючої проблеми російської мови, сьогодні намагається корчити з себе великого патріота.

Можу заявити, що ПС готовий розформувати Гончаренко. Представник БПП, що не так давно бігав з колорадській стрічкою і активно роздмухував тему неіснуючої проблеми російської мови, сьогодні намагається корчити з себе великого патріота, але акторські здібності залишають бажати кращого.

Не знаю, чи то у президента фетиш такий - збирати в свою команду регіоналів і політичних перевертнів, так простіше не втратити корупційні потоки, але факт ним і залишається - в команду БПП набрали величезну кількість політичних повій і кадрів, місце яких у в'язниці або на шибениці , а не в парламенті.

Не так давно регіонал Гончаренко сказав кілька неоднозначних фраз, ще до Майдану, цитую: "Ви Фактично говорите про насильницьку українізацію мільйонів людей. Одеса не була українським містом. Одеса створювалася як центр Новоросії, в якій були росіяни, греки, українці, євреї, болгари та інші "... і". Ну, Україна теж досить штучно зшита. Тому що Новоросія, південна частина, була пришита до центральної України, яка мала зовсім іншу культуру та історію ".

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.