Одеський політик засвітив елітні годинники та дестяки мільйонів

Заробітна плата першого заступника голови Одеської облради за минулий рік склала лише 256 тисяч гривень

Перший заступник голови обласної ради Олег Радковський оприлюднив власну декларацію про доходи, згідно з якою він є дуже забезпеченою людиною. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на текст електронного документу.

Так, згідно з декларацією, Радковський лише готівкою має у власності 14,5 млн грн та $100 000, крім того, ще 512 тисяч гривень він позичив в "Укргазбанку" в якості кредиту. Цікаво, що власне зарплатня Радковського за минулий рік склала лише 256 тисяч гривень. Також перший заступник голови облради задекларував велетенську квартиру в Одесі (400 кв м), що коштує 2,7 млн грн, а також шість елітних годинників фірм Rolex, IWC та Сartier.

Не бідує і його дружина, співачка Наталія Радковська: вона задекларувала шубу від Louis Vuitton, прикраси від Damiani, De Grisogono, Вoucheron, Сartier, а крім цього – земельну ділянку площею 907 кв м, квартиру в Одесі площею 146,8 кв м (вартість – 4,8 млн грн), а також автомобіль Porsche Cayenne 2008 року випуску.

Слід зазначити, що у статті доходів у Радковської значиться лише державна допомога по вихованню дитини.

Нагадаємо, на чергову сесію Одеської облради виноситься питання про встановлення надбавки Радковському за вислугу років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #облрада