ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеський губернатор та гендиректор "Wizz Air" проіспектували будівництво нового терміналу в Одесі

Михеїл Саакашвілі та гендиректор "Wizz Air" Джозефа Вараді побували на будівельному майданчику нового терміналу аеропорту "Одеса"
Depo.
4 вересня 2015 16:07
ФОТО: depo.ua
Одеський губернатор та гендиректор "Wizz Air" проіспектували будівництво нового терміналу в Одесі
Одеський губернатор та гендиректор "Wizz Air" проіспектували будівництво нового терміналу в Одесі

Будівництво нового терміналу Одеського аеропорту буде завершено 15 червня 2016, пише Depo.Одеса з посиланням на "Репортер".

Про це сьогодні, 4 вересня, повідомив журналістам директор будівельного департаменту ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса" Андрій Шкатюк.

За його словами, протягом тижня-двох будівлю терміналу будуть склити і загерметизують, що завершить першу фазу будівництва. Далі почнуться внутрішні роботи і проведення комунікацій. "Стрічку" планують перерізати 15 червня і тоді ж почнеться тестування роботи всього комплексу - туди "заведуть" волонтерів, по черзі будуть запускати рейси. За самими максимальними підрахунками, на повну силу термінал запрацює до зими наступного року.

Одеський губернатор та генеральний директор "Wizz Air" проіспектували будівництво нового терміналу в Одесі - фото 1

У ході візиту на місце будівництва нового терміналу глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі повідомив про те, що існує домовленість з інвесторами аеропорту про те, що ціни на зліт і посадку для іноземних авіаперевізників будуть знижуватися.

"Чим більше буде обороту, тим їм буде вигідніше. Ми зараз привезли сюди представників найвідомішого у світі лоукост "Wizz Air", з Одеси повинні бути недорогі рейси. Одночасно з цим до нас прилітає делегація однієї зі східних країн, з якою ми теж хочемо домовитися про рейси", - заявив він.

Одеський губернатор та генеральний директор "Wizz Air" проіспектували будівництво нового терміналу в Одесі - фото 2

За словами гендиректора "Wizz Air" Джозефа Вараді, можливість "заходу" лоукоста до Одеси на даний момент розглядається. "Ми хочемо, щоб з Одеси літали в Західну Європу - Італію, Іспанію, Німеччину, Францію, а також країни Скандинавії. Ми дуже вражені тим, що тут робиться і обговорюємо можливість виконання наших рейсів звідси", - підкреслив він.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.