ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеський госпіталь прикордонників отримав новий мобільний рентген-апарат

Пересувний комплекс прикордонним медикам – це дарунок від Центру Медичної візуалізації Фінляндії
Depo.
5 травня 2016 17:01
ФОТО: depo.ua
Одеський госпіталь прикордонників отримав новий мобільний рентген-апарат
Одеський госпіталь прикордонників отримав новий мобільний рентген-апарат

Рентген-апарат "MUX-100 H series", який прикордонники отримали як гуманітарну допомогу, через свою мобільність та сучасність, значно прискорить процедуру обстеження та діагностики тяжкохворих, звільнивши їх від необхідності транспортування до рентген-кабінету, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України.

За час проведення АТО госпіталь прийняв та надав медичну допомогу 200 пораненим прикордонникам. Самі лікарі також неодноразово виконували свої обов’язки у зоні АТО, тому добре розуміють необхідність та корисність такої мобільної апаратури.
Пересувний комплекс прикордонним медикам – це дарунок від Центру Медичної візуалізації Фінляндії. Фахівець даного Центру заздалегідь відвідав госпіталь та пересвідчився у його необхідності.

На церемонії вручення були присутні також і представники МЗС України, які взяли на себе оформлення всіх документів, аби доставити апарат з Фінляндії в Україну.
Змістовну допомогу в отриманні надав і благодійний фонд "Сила добрих сердець". До речі, фонд "Сила добрих сердець" допомагає прикордонникам не вперше. Минулого року фонд передав госпіталю реанімобіль з повним комплектом сучасної медичної техніки.

Новітня апаратура стане у нагоді прикордонним лікарям та допоможе швидко діагностувати та вчасно проводити лікування хворих.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса