Одеський гонщик загинув під час авторалі у Чернівецькій області

Трагедія сталася під час чемпіонату України з автомобільного спорту "Буковина-2017"

Сергій Корабельников, 61-річний водій одеського екіпажу, загинув у дорожньо-транспортній пригоді. Ще один учасник екіпажу госпіталізований. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Молодий Буковинець".

За словами одного з організаторів чемпіонату, віце-президента автоклубу "Буковина" Івана Мельничука, аварія сталася сьогодні, 9 вересня, на трасі чемпіонату. Автомобіль, в якому перебували учасники чемпіонату, не вписався у польоті над мостом і невдало приземлився.

Сергій Корабельников загинув на місці, інший член екіпажу госпіталізований з травмами.

У зв'язку з трагедією організатори чемпіонату вирішили припинити захід.

За інформацією видання "Кіцмань Інфо" трагедія сталася в районі села Спаська на границі Кіцманського та Сторожинецького районів з учасниками ралі на автомобілі "Волга". На місце виїхали працівники Кіцманського райвідділу поліції.
Нагадаємо, учора, 8 вересня у Чернівецькій області розпочався ІV етап чемпіонату України "Буковина-2017″ з автомобільного спорту (ралі). Змагання були заплановані на територіях Заставнівського, Новоселицького, Сторожинецького, Кіцманського районів та у Чернівцях.

Depo.Одеса писав, що на ралі "Куяльник" розбився екс-депутат Одеської міськради.