Одесити благають повернути трамвайну зупинку на Миколаївській дорозі

Під час прийому громадян, що здійснив голова Суворовоської райадміністрації Сергій Кондратюк, було піднято важливе питання - необхідність повернення трамвайної зупинки на вулиці Водній

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на інформацію Суворовської райадміністрації.

За словами місцевих жителів у районі колишньої трамвайної зупинки "Водна" проживає чимала кількість людей з обмеженими можливостями, які відвідують центр інвалідів на вул. Махачкалінській. З огляду на те, що зупинки громадського транспорту на даній ділянці більше немає, опікуни змушені нести дітей і дорослих на руках, люди на інвалідних візках також змушені щодня долати відстань більше двох кілометрів.

Ситуація погіршується тим, що на цій вулиці проживає безліч дітей, які щодня відвідують школи і дитячі сади, а з огляду на жвавий рух і транспортну завантаження на Миколаївській дорозі, вони змушені повертатися пішки, кожен раз ризикуючи життям. З собою мешканка даної вулиці, яка звернулася до голови райадміністрації, принесла понад 300 підписів містян, які також небайдужі до цієї проблеми. Одеситка попросила в адміністрації допомоги у питанні повернення зупинки трамваю. Голова райадміністрації Сергій Кондратюк взяв проблему під особистий контроль і обіцяв взяти активну участь у вирішенні даного питання.

Нагадаємо, зупинку на Водній скасували у жовтні минулого року.

В Одесі знов запрацювали додатки, за якими можна слідкувати розташування громадского транспорту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса