ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеський "Чорноморець" виграв суд у російського "Сбєрбанку"

Суд розглядав позов "Ощадбанку" до ФК "Чорноморець" про стягнення 1 мільярда, 47 мільйонів 689 тисяч гривень
Depo.
13 квітня 2016 12:09
ФОТО: depo.ua

Вчора Одеський апеляційний господарський суд задовольнив повторне клопотання ФК "Чорноморець", згідно з яким суд визнав недійсність стягуваної ПАТ "Сбєрбанк" суми і доручив відповідним органам провести перевірку вимог банку і їх перерахунок, пише Depo.Одеса з посиланням на "Южный курьер".

Суд розглядав позов "Сбєрбанку" до ФК "Чорноморець" про стягнення 1 мільярда, 47 мільйонів 689 тисяч гривень.

Також суд розглядав зустрічний позов - футбольного клубу до банку, про внесення змін до кредитного договору, на підставі якого виникла заборгованість у "Чорноморця".

Раніше суд призначив судову економічну експертизу фінансово-кредитних операцій. Вона визначить розміру дійсної заборгованості клубу перед банком. Провадження у справі було припинено на час проведення експертизи.

Вчора суд визнав невідповідність дійсності стягуваної ПАТ "Сбєрбанк" суми. Крім того, доручив повторно здійснити перерахунок заборгованості.

Під час судового засідання у будівлі суду зібралися вболівальники, тренери "Чорноморця" і футболісти. Вони вимагали у суду винести справедливе рішення. Також учасники мітингу перекривали дорогу на проспекті Шевченка.

Нагадаємо, що в Одесі суд заарештував акції "Чорноморця", якими володіє Клімов.