Одеський активіст Михайлик розповів про напад на нього та висловився щодо розслідування

Олег Михайлик заявив, що не мав конфліктів з кримінальними особами та вважає, що поліцейські взяли не тих людей

Сьогодні, 5 жовтня, Олег Михайлик вперше після поранення зустрівся з одеськими журналістами, повідомляє Depo.Одеса.

Зустріч відбувалася біля будинку, у якому мешкає активіст. Сам Михайлик був у бронежилеті, навколо нього стояли поліцейські, які його охороняли.

Він розповів, що вдень брав участь в акції на пляжі "Ланжерон" проти незаконної забудови. Після цього був на роботі, а ввечері, дорогою додому, зайшов до супермаркуту за харчами. Коли він з кавуном йшов вулицею, відчув сильний біль та печію з лівого боку грудної клітини. "Я не бачив, хто стріляв, не чув пострілу та навіть не знаю, як це сталося", - розповів Михайлик.

Він стверджує, що у нього були конфлікти лише з міською владою, і ніколи не було жодних конфліктів з кримінальними елементами. Також він висловив сумніви щодо того, що ці люди можуть бути виконавцями або замовниками злочину. Проте сподівається, що слідство все з'ясує. Окрім того, нещодавно активість помітив, що за ним стежать.

Нагадаємо, пізно ввечері у суботу, 22 вересня, на перетині вулиць Осипова та Єврейської невідомі поранили одеського активіста Олега Михайлика у грудну клітину. Пораненого госпіталізували до Єврейської лікарні. Активісти два дні поспіль виходили під стіни головного управління одеської облполіції на акції, під час яких вимагали звільнити головного поліцейського області Дмитра Головіна та прокурора Одещини Олега Жученка.

Через велику кількість нападів на активістів з Києва до Одеси прибудуть правоохоронці для посиленої роботи в регіоні.

В одеській облполіції назвали п'ять основних версій мотивів замаху на Олега Михайлика.

У вівторок, 25 вересня, правоохоронці затримали нападників на одеського активіста Михайлика. А підозрюваний у замаху на Михайлика потрапив до лікарні, в якій лежить і поранений активіст.

Згодом, 27 вересня, підозрюваним у замаху на Михайлика обрали запобіжні заходи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса