Одеський активіст Михайлик про операцію у Мюнхені: "Вона виявилась дійсно набагато складнішою"

Лідер одеської міської організації партії "Сила людей" Олег Михайлик, на якого у вересні 2018 року було скоєно замах, прокоментував операцію по вилученню кулі з легені, яка пройшла у Мюнхені

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Олега Михайлика у "Фейсбук".
"Я ще в катетерах, але температура трохи спала. Трохи про саму операцію. Вона виявилась дійсно набагато складнішою, ніж ми в Україні та лікарі в Німеччині попередньо очікували, - написав активіст. - Куля була дуже глибоко в тканині легені та ще прикрита аортою. Саме цю аорту куля розірвала після пострілу, причинивши мені велику втрату крові та клінічну смерть.
Тому німецьким лікарям довелось вскривати груду клітину та видалити частину легені разом з кулею. А операція тривала замість запланованих двох годин майже п'ять".
Михайлик додав, що йому доведеться залишитися в клініці в Мюнхені на довше.

Зараз він очікує експертизи кулі німецьким правоохоронцями, а також заявив, що не довіряє українським правоохоронцям."Великі питання в мене й не тільки в мене, були, є й будуть до українських правоохоронців. Це повний жах, сором та відвертий саботаж з їх боку щодо виконання своїх прямих обов'язків. Я не знаю, чому ми маємо їх утримувати, коли вони поводять себе, як вороги нашої держави України та самих українців?!", - зазначив активіст.

Нагадаємо, через невидачу документів правоохоронцями операція з вилучення кулі з тіла Михайлика відклалася.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса