Одеським НАБУ керуватиме колишній міліціонер з Миколаєва

Конкурс на посаду директора територіального підрозділу виграв Володимир Деулін, який нині працює у бюро

Depo.
5 грудня 2017 16:47
ФОТО: depo.ua

Національне антикорупційне бюро України з майже двотижневим запізненням оголосило результати конкурсу на посаду директора одеського управління відомства, чиї повноваження поширюються на Одеську, Херсонську, Миколаївську та Кіровоградську області. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Володимир Деулін лідирував після тестування на знання законодавства (він відповів правильно на 95% питань). Співбесіда відбулася 23 листопада, тоді ж конкурсна комісія і визначилася з переможцем, але чомусь повідомляти його прізвище відразу не стала, хоча конкурс начебто відкритий. Зробили це лише сьогодні, 5 грудня.

Щоб не пояснювати причини незаконної затримки з оголошенням підсумків, вчора конкурсна комісія провела ще одне засідання, на якому повторно затвердили Деуліна. Наказ про його призначення найближчим часом повинен підписати директор НАБУ Артем Ситник.

Володимир Деулін живе в Миколаєві з матір'ю, займає посаду заступника начальника відділу по роботі зі свідками і заявниками управління по роботі з громадськістю.

До 2016 року працював в органах внутрішніх справ. Остання посада - заступник начальника лінійного відділу міліції в порту "Жовтневськ". Раніше служив в секторах боротьби з економічними злочинами різних лінійних відділів.

У своїй декларації Деулін вказав, що володіє квартирою в Миколаєві площею 39 квадратних метрів і машиною Mitsubishi ASX 2011 випуску.

Це вже п'ята спроба призначити керівника одеського управління НАБУ.

У квітні 2016 року конкурс виграв перший заступник начальника Одеської митниці Семен Кривонос. Пізніше, однак, з'ясувалося, що він є фігурантом кримінальної провадження у вимаганні й отриманні хабара. Крім того, у нього виявилося незадекларовану майно. Через скандал, що вибухнув, Кривонос відмовився від посади в НАБУ, повернувшись на роботу в Одеську митницю, звідки його через декілька місяців все-таки турнули.

У липні 2016 був оголошений новий конкурс, але він не відбувся через відсутність кандидатів, які відповідають вимогам.

На конкурсі, який проводився в січні 2017, переміг правоохоронець з Вінниці Дмитро Руденко, що "прославився" кримінальним переслідуванням правозахисника Дмитра Гройсмана, яке тривало з 2010 по 2011 рік, і завершилося смертю активіста. Його кандидатуру не затвердили через скандал в пресі.

На четвертому конкурсі, що відбувся навесні цього року, конкурсна комісія відхилила всі кандидатури - через низький професійний рівень і сумнівів у чесності здобувачів.

Нагадаємо, у співбесіді на пост керівника одеського підрозділу НАБУ взяли участь 22 кандидати.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса