ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеські волонтери виявили на Донбасі місця можливого поховання бійців АТО

Дані про місця поховань не розголошуються: волонтери уточнюють отриману інформацію і готують маршрути
Depo.
27 серпня 2015 09:45
ФОТО: depo.ua
Одеські волонтери виявили на Донбасі місця можливого поховання бійців АТО
Одеські волонтери виявили на Донбасі місця можливого поховання бійців АТО

Одеські волонтери гуманітарної місії "Евакуація - 200" ("Чорний тюльпан"), виявили, за попередніми даними, місця можливого поховання українських військовослужбовців, загиблих в зоні проведення АТО торік, пише Depo.Одеса.

Про це на своїй сторінці в "Фейсбуці" волонтер місії "Чорний тюльпан", координатор групи "Інформаційне опір - Південь" Сергій Братчук.

Дані про місця поховань не розголошуються: волонтери уточнюють отриману інформацію, готують можливі маршрути пересування для пошуку. 

"Кажуть, що війна змінює людей. І ми ніколи не будемо тими, колишніми ... Це - правда. Але, я вірю, що і світ після війни змінить нас. У кращий бік. Якщо любити - то щиро. Якщо співпереживати - то не так на публіку, а тому що дійсно боляче. Якщо вірити в країну - то не патякати, а діяти. Коли кожне слово - чесне. Коли вчинки - чесні. Коли кожен - за всіх. За рідних і близьких, за Україну ... Це дуже важко. Це, скажу більше, здається практично неможливим. Але - це буде. А навіщо тоді жити? Ми привезли з собою на ротацію в гуманітарну місію "Чорний тюльпан" намальовану від руки карту. З можливими місцями поховань наших солдатів. А може не тільки наших ... Привезли. Карту. З Одеси. На Донбас. І ми їх знайдемо. Піднімемо. Всіх. Як би нам не заважали. Як би нас не блокували. Я знаю - так буде. А навіщо тоді жити!? Все буде добрі. Трімаймося " - написав Братчук, розмістивши відповідні світлини.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.