ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеські суди впровадять електронний документообіг, щоб запобігти корупції

Суди Одещини першими в Україні впровадять повністю електронний документообіг
Depo.
22 липня 2015 13:55
ФОТО: depo.ua
Одеські суди впровадять електронний документообіг, щоб запобігти корупції
Одеські суди впровадять електронний документообіг, щоб запобігти корупції

Передбачається, що з початку вересня два суди в Одеській області - Київський райсуд Одеси та Овідіопольський райсуд будуть впроваджувати систему "електронний суд". Йдеться про електронний обмін процесуальними документами в судове провадження, пише Одеса.depo.ua з посиланням на "Траса Е-95".

Начальник судової адміністрації в Одеській області Володимир Куценко розповів, що даний проект дозволить максимально знизити корупцію в судовій системі, так як всі документальне взаємодію з судом буде в електронному вигляді.

На першому етапі працювати з системою будуть 10 спеціально відібраних для цього адвокатів. Документообіг в електронному вигляді буде здійснюватися тільки по окремих справах. Все залежить від кількості документів у матеріалах справи, так як необхідне обладнання, надане для проекту Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), що не досить потужне, щоб обробляти велику кількість документів. Володимир Куценко зазначив, що також потребує доопрацювання програмне забезпечення.

Перший етап тестування системи триватиме до 2016 року. Якщо нова система себе зарекомендує успішно, вона буде впроваджена в решті регіонів України.

Більше новин Одещини читайте на Одеса.depo.ua.