ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеські стартапери запускають проект, якому пророкують шалені перспективи

"Вікіпедія речей", покликана зберегти інформацію про світ речей, вже працює і навіть приносить гроші
Depo.
30 вересня 2015 20:20
ФОТО: depo.ua
Одеські стартапери запускають проект, якому пророкують шалені перспективи
Одеські стартапери запускають проект, якому пророкують шалені перспективи

У мережі з'явився новий проект під назвою "Вікіпедія речей". Двоє з трьох його засновників родом з Одеси, пише Depo.Одеса з посиланням на "AIN.ua".

Проект Thngs.co має на меті зберегти знання людства про речі. Вчора стартап вийшов в публічний доступ. Засновники "Вікіпедії речей" мають грандіозні плани, чудовий дизайнерський бекграунд і вже діючі канали отримання доходів. 

Одеські стартапери запускають надзвичайно вдалий проект - фото 1

Стартап задумувався як сервіс збереження і структурування даних про предметний світ. На сайті у кожної речі є своя сторінка, яку можна доповнювати і редагувати. При реєстрації користувач вказує свої інтереси, і відповідно до них алгоритми Thngs.co підбирають речі, які можуть виявитися йому цікавими. Користувач також отримує можливість додавання нових, структурування та редагування існуючих статей.

Одеські стартапери запускають надзвичайно вдалий проект - фото 2

Незважаючи на абстрактні позначення, сервіс має цілком реальне застосування. Це база даних речей минулого, які вже вийшли їх ужитку, і не тільки.

Одеські стартапери запускають надзвичайно вдалий проект - фото 3

"Коли річ продалася або її зняли з виробництва, виробник і рітейлери видаляють дані про неї. Спробуй зараз знайти фотографії першого айфона", - коментує підприємець.

Більше цікавих та актуальних новин з життя Одеси можна знайти Depo.Одеса.